Kontakt

Har du problem med ditt bredband? Börja först med Telias felsökning här:
https://www.telia.se/privat/support/felanmalan/bredband

Vill du komma i kontakt med styrelsen, hör av dig till någon av oss nedan:

Vice / TF OrdförandeDaniel Källback0723700768
 Fredrik Hagman0703701618
KassörCarl Göran Groth0708876023
SekreterarePer Andersson0709118530 
 Dag Nilsson0703054983
 Jonas Deréhn0707504666
 Maria Jansson0705617185
 Juhani Koivuranta0735449526
 Martin Deréhn070-4454216

Förvaltningsorganisationen består av:

SystemägareDaniel Källback
SystemansvarigJonas Deréhn
DriftsansvarigJuhani Koivuranta